Наші партнери

Орієнтуючись на комплексне обслуговування клієнтів, компанія Health Lab рекомендує наших лікарів центру Family Care та продукцію гомеопатичної аптеки Health Lab

Лікар – людина, яка дбає про те, щоб кожен його пацієнт почував себе добре. Здавалося б, як це має бути з лінією косметики?

Ось так далеко бере початок історія кожної баночки з кремом або бальзаму Health Lab. Просто лікарі центру Family Care часто почали отримувати питання від пацієнтів про те, що можна зробити, щоб їхня шкіра була здоровою, думаючи в першу чергу про харчування або спеціальні косметичні процедури, і дивувалися простим відповідям наших фахівців про необхідність збалансованого щоденного догляду. Адже найчастіше справа не в тому, що весь звичний догляд абсолютно не вірний, і нам не вистачає “тої самої процедури, яка назавжди..”, питання регулярної допомоги нашій шкірі боротися з банальними стресом, бактеріями та пилом.

Тоді і стало зрозуміло, що ми ХОЧЕМО створити власну косметику, природне цілюще поєднання компонентів для кожного клієнта, якого ми бачили, з його індивідуальним типом шкіри.

Запевняємо, кожна баночка продукту Health Lab – це квінтесенція турботи лікарів та косметологів, наше кохання та бажання дарувати ВАМ щодня впевненість.

health-lab

Гомеопатичні комплекси

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.